Dumanović: Hrkalović ima dokaze protiv Vučića
Dva i po minuta snimka saobraćajne nesreće na naplatnoj rampi kod Doljevca, koji nedostaju, dokaz je koji Dijana Hrkalović ima protiv Aleksandra Vučića, izjavio je sinoć u Dobar, loš, zao bivši pripadnik Odeljanja za tajno praćenje Ministarstva unutrašnjih poslova Milan Dumanović.
Prema njegovim rečima, Hrkalović poseduje audio snimak u kome „neko naređuje nekome, odnosno agenciji, da skloni dva i po minuta video snimka nesreće“.
Dumanović je dodao da nekadašnja državna sekretarka u MUPu ima više od 20 audio i video zapisa koje čuva na više mesta.
Sergej se naduvao pa se vozikao po Kruševcu? Zadržan 12 sati u policiji?
POSLEDNJE OBJAVLJENO
Pročitajte još
Dumanović u “Utisku nedelje”: “SNS i BIA su delili novac od droge”; “Vučića su u Potočarima gađali grumenjem zemlje, tamo su bili i beogradski navijači koji su dobili policijske legitimacije”
Đorđević: Ima li plana za dan pre? Plan za “dan posle” liči na pripremanje ražnja dok je zec duboko u šumi.
Kosović: Dok god mislite da su izbori jedini mehanizam borbe, Vučić mirno spava. Pobediće vas svaki put
Svaka država može da se obračuna sa mafijom, Vučić to ne može jer je deo mafije