Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gostovao je emisije Ćirilica na TV Hepi
– Postoji komentar nekih od njih da “nije normalan čovek koji ne ide na odmor”. To govori o njima. Voleo bih da imamo više ljudi koji ne koriste pravo na odmore, ali to je njihovo pravo – rekao je predsednik Vučić.
Predsednik Srbije je još izjavio da mu je “lepše da radi nego da se okreće na suncu”.
Aleksandar Vučić, čovek koji se za svojih pedeset i kusur godina jedinim ozbiljnim poslom bavio dok je prodavao eksere u londonskoj gvožđari, našao se pozvanim da priča o radu i o godišnjem odmoru?!
Da ponovim još jednom:
O radu i odmoru priča čovek koji celog života živi na grbači naroda,
O radu i odmoru priča unuk čipuljićkog džambasa, koji se useljavao u trosobni stan dok su za to vreme srpska deca pod bombama i na ratištu krvarila i ginula,
O radu i odmoru priča prodavac magle crvenog četnika i dežurnog strašila samozvanog Srbina Vojislava Šešelja, koji je stotine dobrovoljaca oterao u smrt pričom o Velikoj Srbiji, koja se završila velikim bazenom u Batajnici i velikom odvratnom stomačinom nabreklom od zla, kompleksa i mržnje.
O radu i odmoru priča ponizni klanjalac pred srpskim kasapima Klintonom, Šrederom i Blerom,
O radu i odmoru priča čipuljićki unuk koji uporno traži najbezbolniji, po njega, način da preda Kosovo i Metohiju.
O radu i odmoru priča čovek koji će po svaku cenu dovesti Rio Tinto i zatrovati pola Srbije.
O radu i odmoru priča čovek koji se svakodnevno vozika po Srbiji, prosipa jedne te iste laži i obećanja i zaluđuje već sluđenu Srbiju.
O radu i odmoru priča čovek koji nas je toliko unakazio i zadužio da će se i naši praunuci rađati kao robovi i dužnici belosvetskih banaka i zelenaša, a koji će na vreme će sa svojom širom familijom zbrisati odavde, jer njemu, kao i mnogim njegovim, Srbija nije ni majka ni otadžbina, već samo izdašna krava muzara i plen koji treba kao hijene do kostiju oglodati.
Ispada da su komunisti bili u pravu kad su 1944. zaređali da čiste Dedinje… Kažu da se istorija ponavlja… Ako se ponavlja, vreme joj je, poslednji je čas.
Miša Milovanović
Pročitajte još
Srbija u Albaniji potpisala deklaraciju o “neopravdanoj agresiji Rusije”
Vučić: U sredu ili četvrtak sa Putinom o gasu
Potraga za “Putinovim bombama” u režiji onoga ko duboko mrzi Rusiju i raduje se svakom anti-ruskom potezu
Profesor Fatić o tome zašto je donet novi “non-paper” EU: Vučićevi sudovi MALTRETIRAJU INTELEKTUALCE