Nove dojave o bombama u beogradskim školama

Izvor:
Beta

Učenici i zaposleni u nekoliko beogradskih srednjih škola evakuisani su nešto pre 11 časova posle dojava o postavljenim bombama, preneli su mediji.

Po navodima Blica, evakuisane su Medicinska škola na Zvezdari i Srednja tehnička PTT škola na Paliluli, a pojedini mediji su preneli da je zbog dojave o postavljenoj bombi nastava obustavljena i u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva.

[the_ad id=“804″]

Blic je preneo da su i na bazenu Tašmajdan primili dojavu o postavljenoj eksplozivnoj napravi
.

Prethodnih dana su anonimne dojave o postavljenim bombama upućene na adrese 173 osnovne i srednje škole u Beogradu kao i većeg broja tržnih centara i javnih ustanova.

Ostavite komentar