Vulin: Kokeza odbio poligraf, policija sumnja u istinitost njegovih odgovora

Vulin: Kokeza odbio poligraf, policija sumnja u istinitost njegovih odgovora

Iako zvaničnog saopštenja nadležih organa nema, saslušanje Slaviše Kokeze komentarisao je na televiziji Pink ministar policije Srbije. Aleksandar Vulin izjavio je da je policija izrazila sumnje u istinitost odgovora predsednika Fudbalskog saveza Srbije na četvoročasovnom ispitivanju u vezi sa povezanošću sa kriminalnom grupom Veljka Belivuka.

Potvrdio je da je Kokeza odbio poligrafsko testiranje.

Vulin je, gostujući u Hit tvitu, na TV Pink naveo da će policija nastaviti istragu, kao i da je Kokezu predsednik Višeg suda Aleksandar Stepanović savetovao da odbije poligraf.

„(Kokeza) je saslušan u svojstvu građanina… Bilo mu je ponuđeno da se izjasni da li hoće ili neće da odgovori na svako pojedinčano pitanje, što je on odbio. Poligraf nije dokaz na sudu, ali gotovo nepogrešivo usmerava na ono što je istina“, kazao je Vulin.

Ministar je dodao i da je ovo drugi put da neko u trenutnoj istrazi odbija poligraf, odnosno da je to isto učinila i bivša državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović.

N1, Beta

0 0 glasovi
Glasanje za članke

Ostavite komentar

0 Komentari
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare