19/09/2021

Politički.rs

JUČE DANAS SUTRA

Raspored utakmica na Evropskom prvenstvu u fudbalu

Printscreen

BEOGRAD (Beta) – Utakmicom fudbalera Turske i Italije u Rimu u petak, 11. juna, počinje Evropsko prvenstvo koje će završiti 11. jula na Vembliju.

Raspored utakmicama na Evropskom prvenstvu:

Grupa A: Italija, Švajcarska, Turska, Vels

1. kolo:

Turska – Italija (11. jun, Rim, 21.00)
Vels – Švajcarska (12. jun, Baku, 15.00)

2. kolo:

Turska – Vels (16. jun, Baku, 18.00)
Italija – Švajarska (16. jun, Rim, 21.00)

3. kolo:

Italija – Vels (20. jun, Rim, 18.00)
Švajcarska – Turska (20. jun, Baku, 18.00)

Grupa B: Belgija, Danska, Finska, Rusija

1. kolo

Danska – Finska (12. jun, Kopenhagen, 18.00)
Belgija – Rusija (12. jun, Sankt Peterburg, 21.00)

2. kolo:

Finska – Rusija (16. jun, Sankt Peterburg, 15.00)
Danska – Belgija (17. jun, Kopenhagen, 18.00)

3. kolo:

Finska – Belgija (21. jun, Sankt Peterburg, 21.00)
Rusija – Danska (21. jun, Kopenhagen, 21.00)

Grupa C: Austrija, Holandija, Severna Makedonija, Ukrajina

1. kolo:

Austrija – Severna Makedonija (13. jun, Bukurešt, 18.00)
Holandija – Ukrajina (13. jun, Amsterdam, 21.00)

2. kolo:

Ukrajina – Severna Makedonija (17. jun, Bukurešt, 15.00)
Holandija – Austrija (17. jun, Amsterdam, 21.00)

3. kolo:

Ukrajina – Austrija (21. jun, Bukurešt, 18.00)
Severna Makedonija – Holandija (21. jun, Amsterdam, 18.00)

Grupa D: Hrvatska, Češka, Engleska, Škotska

1. kolo:

Engleska – Hrvatska (13. jun, London, 15.00)
Škotska – Češka (14. jun, Glazgov, 15.00)

2. kolo:

Hrvatska – Češka (18. jun, Glazgov, 18.00)
Engleska – Škotska (18. jun, London, 21.00)

3. kolo:

Češka – Engleska (22. jun, London, 21.00)
Hrvatska – Škotska (22. jun, Glazgov, 21.00)

Grupa E: Poljska, Slovačka, Španija, Švedska

1. kolo:

Poljska – Slovačka (14. jun, Sankt Peterburg, 18.00)
Španija – Švedska (14. jun, Sevilja, 21.00)

2. kolo:

Švedska – Slovačka (18. jun, Sankt Peterburg, 15.00)
Španija – Poljska (19. jun, Sevilja, 21.00)

3. kolo:

Švedska – Poljska (23. jun, Sankt Peterburg, 18.00)
Slovačka – Španija (23. jun, Sevilja, 18.00)

Grupa F: Francuska, Nemačka, Mađarska, Portugal

1. kolo:

Mađarska – Portugal (15. jun, Budimpešta, 18.00)
Francuska – Nemačka (15. jun, Minhen, 21.00)

2. kolo:

Mađarska – Francuska (19. jun, Budimpešta, 15.00)
Portugal – Nemačka (19. jun, Minhen, 18.00)

3. kolo:

Nemačka – Mađarska (23. jun, Minhen, 21.00)
Portugal – Francuska (23. jun, Budimpešta, 21.00)

Utakmice osmine finala:

26. jun – Amsterdam (18.00) i London (21.00)
27. jun – Budimpešta (18.00) i Sevilja (21.00)
28. jun – Kopenhagen (18.00) i Bukurešt (21.00)
29. jun – London (18.00) i Glazgov (21.00)

Utakmice četvrtfinala:

2. jul – Sankt Peterburg (18.00) i Minhen (21.00)
3. jul – Baku (18.00) i Rim (21.00)

Utakmice polufinala:

6. i 7. jul – London (21.00)

Finale:

11. jul – London (21.00)

%d bloggers like this: