Dodik: Konstruktivan i sadržajan sastanak s Vučićem, u nedelju zajedno u Donjoj Gradini

Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da je u neformalnoj atmosferi i prelepoj prirodi održao sadržajan i konstruktivan sastanak sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

„Razmena gledišta o svim pitanjima u vezi sa srpskim narodom u Republici Srpskoj i Srbiji, regionalnim odnosima i globalnim kretanjima. U nedelju, u Gradini, Srpska i Srbija će zajedno odati poštu stradalim u logorima Nezavisne Države Hrvatske (NDH)“, napisao je Dodik na društvenoj mreži Iks (X).

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prethodno je objavio na Instagramu da će u nedelju zajedno sa Dodikom prisustvovati obeležavnju proboja Jasenovačkog logora u Donjoj Gradini.

Ostavite komentar