Viktor Orban priznao da je Peter Mađar pobedio

Viktor Orban je priznao poraz u govoru pred pristalicama.

Rekao im je: „Rezultat izbora je jasan i bolan, prenosi BBC.

Prethodno je Peter Mađar, lider Tise, saopštio da ih je Orban pozvao telefonom i čestitao pobedu.

Orban je rekao pristalicama da je njihov zadatak jasan: „

Nemamo težinu upravljanja zemljom, pa moramo da obnovimo naše zajednice.“ Zahvalio se dva i po miliona birača koji su do sada glasali za njegovu stranku Fides i obećao da nikada neće biti iznevereni.

Nastavio je: ​​„Nikada ne odustajemo, to je jedna stvar koju ljudi znaju o nama, nikada ne odustajemo. Dani koji su pred nama su da zalečimo svoje rane.“

Ostavite komentar