Olimpijske igre u Tokiju zvanično bez publike

Olimpijske igre u Tokiju održaće se bez publike, zvanično su danas saopštili organizatori.

„Mnogi ljudi su se radovali tome da će gledati uživo na borilištima takmičenja, ali svima želim sada da potpuno uživaju ispred televizora kod kuće“, izajvio je guverner Tokija Juriko Koike.

[the_ad id=“804″]

Odluka je doneta zbog situacije sa korona virusom. U Tokiju je proglašeno vanredno stanje.

Ostavite komentar